کارنامه حقوق بشر از نوع عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله:

عبدالله مهتدی سرکرده تروریست کومله، که فکر می کرد تانکها و هواپیماهای امریکایی در راه هستند که جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کنند و در نتیجه آن نیز،جناب مهتدی، در کردستان به نان و نوایی برسد، عبدالله مهتدی، که نمی‌ توانست در کردستان نیروی دیگری را تحمل کند و وجود گروهک  دیگری به اسم کومله و یا هر اسم دیگری،برای او خطر داشت و احساس می کرد که موقعیتش در خطر می‌افتد، در یکی از پلنوم های کمیته‌ مرکزی ، فرمان حمله به باند دیگر و شاخه دیگر کومله، بنام  گروهک کومله ، سازمان کردستانی حزب کمونیست ایران جناح سید ابراهیم علیزاده را می دهد.

 عبدالله مهتدی  برای توجیه این فرمان، در جلسه کمیته ‌مرکزی، می گوید که: رژیم ایران، بزودی سرنگون می شود و ما باید از همین الان، حساب حزب کمونیست ایران را برسیم، قبل از اینکه در فردای آزادی کردستان!! سدی برای ما شوند که در این پلنوم، مهتدی با مخالفت و اعتراض بخشی از کمیته ‌مرکزی روبرو می‌شود ( اشاره به نوشته  عمر ایلخانی زاده عضو سابق دفتر سیاسی در سایت روژ‌هه‌ لات).

عبدالله مهتدی، سنگ نبودن آزادی بیان، در ایران را به سینه می زند و از پایمال شدن حقوق مردم در ایران شکایت می کند. اما از طرف دیگر  مهتدی/ اینطور با آزادی بیان ، در گروه تحت فرمانش، برخورد می‌کند .

عبدالله مهتدی که با همسنگران سابق خود اینگونه برخورد می کند، آیا اجازه دارد، صحبت از پایمال شدن حقوق بشر، کند؟ حقوقی که خود او یک ذره برای آن احترام قائل نیست.

 فاروق بابامیری عضو دفتر سیاسی گروهک مهتدی ، در جلسه‌ای که برای اعضای این گروه در شهر سلیمانیه کردستان عراق،برگزار کرده  بود، خطاب به اعضای این گروه، می‌گوید که: دست از ماشه تفنگهایتان برندارید، تا افراد مخالف سیاستهای عبدالله مهتدی در حزب را سرکوب نکردید.

 نتیجه جلسه  فاروق بابامیری را مشاهده کنید که این آقایان مدافع حقوق بشر ،چطور با دوستان دیروزشان برخورد می کنند.

   http://www.4rojhelat.org/index.php?id=2446

آوردن لباس شخصی ها، به اردوگاه گروهک کومله، برای سرکوب مخالفین عبدالله مهتدی،

عبدالله مهتدی، در سرکوب مخالفینش و همچنین کسانی که به شیوه رهبری او انتقاد دارند، دست‌ کمی از متحدش امریکا، که این روزها بشدت با مخالفین خود،برخورد می کنند،ندارد. اگر امریکا، هر جایی که اعتراض یا گرهمایی مردم علیه دولت باراک اوباما را ببیند ،بلا‌فاصله نیروهای لباس شخصی را روانه آن محل می کند، عبدالله مهتدی نیز به تقلید از امریکا، در زمان اختلافات درون گروهی و برخورد به رفرم‌خواهان!!، اردوگاه گروهک کومله را ، مملو از لباس شخصی هایی کرده بود، که از این کمپ و آن کمپ، یا از قاچاقچی های سر مرز ، تشکیل می شدند و با پرداخت روزی 20 دلار امریکا، و دادن سه وعده غذا، این افرد را استخدام کرده بود ، تا در اردوگاه گروهک کومله مثل امریکا،هر مخالفی را سرکوب و کتک‌کاری کنند.

 در نتیجه آوردن این لباس شخصی ها ،تعداد زیادی از اعضای سابق این گروهک، کتک کاری و یا با چاقو زخمی شدند و یا حتی به قتل رسیدند، نمونه این برخوردها با ، دو نفر از آنها به اسامی وریا محمدی و ئاسواسلام ‌پناه روی داده است. 

مهتدی و دفاع از حقوق زنان!!:

عبدالله مهتدی، دم از دفاع از حقوق زنان می‌ زند، و در این مورد جمهوری اسلامی ایران را محکوم می‌کند، ولی عبدالله مهتدی، خود را شامل رعایت این حقوق نمی داند و در اردوگاهی که رهبری آن را به عهده دارد ، دستور کتک کاری مخالفینش، که در میان آنها  بخش قابل توجهی از زنان  هم وجود دارند،  را می دهد. که در نتیجه این حکم ، سرکرده(عبدالله مهتدی) تعدادی زن، کتک‌کاری و یا به آنها بی احترامی می‌شود.

 http://www.4rojhelat.org/index.php?id=2511

عبدالله مهتدی و اعدام:

اگر جمهوری اسلامی ایران،افرادی را به اتهام جنایت،ترور،قتل،تجاوز به نوامیس مردم،سرقتهای مسلحانه،آدم ربایی و و و روانه زندان می کند و یا اعدام می کند،بدون دلیل نبوده و با برگزاری چندین جلسه محاکمه آزاد و حتی استفاده متهم از وکیل و در مواقعی که متهم،هزینه پرداخت دستمزد وکیل را هم نداشته باشد،توسط قوه قضائیه برای وی، وکیل تسخیری در نظر گرفته می شود و نه با حکم تنها و تنها یک قاضی،بلکه چند نفر از قضات این احکام صادر می شود،  عبدالله مهتدی، اما در این زمینه، با مخالفین خود که در راس رهبری این گروه بودند، بدون محاکمه،بدون اجازه استفاده از وکیل،بدون برگزاری حتی یک جلسه دادگاهی و و و،با آنها  برخورد می‌کند.

در یکی از پلنوم های گروهک مهتدی، عبدالله کهنه‌پوشی عضو سابق دفتر سیایسی و عضو کمیته ‌مرکزی، در جلسه پلنوم، که حاضر به شنیدن صحبتهای مهتدی نیست و می خواهد جلسه پلنوم را ترک کند، به دستور عبدالله مهتدی مورد ضرب و شتم توسط افرادی همچون؛ زاگرس خسروی (عضو کمیته مرکزی)، عبدالله اذربار (عضو کمیته مرکزی) و چند نفر دیگر از اعضای این گروه قرار می گیرد و به شدت زخمی می‌شود.

در زیر لینک مصاحبه عبدالله کهنه پوشی از قدیمی ترین سرکردگان گروهک تروریستی کومله را در مصاحبه با سایت چاودیر در اقلیم کردستانن عراق،را مشاهده می کنید که در آن جزئیات کتک کاری و ضرب و شتم صورت گرفته به وی توسط عبدالله مهتدی را در مصاحبه ای،افشا می کند:

http://www.cawder.org/yeke.php?besh=Nusraw&perrge=nusraw&nujimare=6045

حقوق زحمتکشان و عدالت اجتماعی عبدالله مهتدی:

عبدالله مهتدی سرکرده تروریست کومله، صحبت از عدالت اجتماعی و حقوق مردم زحمتکش را می کند، ولی از طرف دیگر ، مهتدی پول مردم زحمتکش را بالا می کشد. عبدالله مهتدی، برای بدست آوردن پول و مقام، دست به هر کاری می زند که یک نمونه آن کلاهبرداری و بالا کشیدن پول کسانی است که به ایشان اعتماد کردند.

او حتی تیم های تروریستی را روانه داخل کشور و روستاهای کردستان ایران می کند و با زور و تهدید اسلحه از مردم بی دفاع پول دریافت می کند و اسم آن را " یارمه تی" می گذارد(به معنای کمک مردم به کومله!).در زیر لینک مصاحبه افرادی را مشاهده می کنید که عبدالله مهتدی سر آنها کلاه گذاشته و پول و مال و منال آنها را بالا کشیده است:

   www.4rojhelat.org/files/print.php/2008/05/12/1439-2.phtml - 11k -

این داستان سر دراز دارد.

توصیه‌ای برای عبدالله مهتدی

عبدالله مهتدی سرکرده جنایتکار کومله، با توجه به نوشته بالا و کارنامه او در این چند سال، بهتر است به جای نوشتن بیانیه ها و اطلاعیه هایی، که خود او نیز حتی، به آن اعتقادی ندارد،  و یا با کت و شلوار اتو شده،بجای مصاحبه با کانالهای فارسی زبان بیگانه(بی بی سی فارسی،صدای امریکا و و و)، سر جای خودش بنشیند و کاری به سیاست نداشته باشد.

عبدالله مهتدی، با پولهایی که از امریکا،اسرائیل، حکومت اقلیم کردستان و از این جا و آن جا،و یا کلاه گذاشتن سر این و آن به دست می آورد، حسابهای بانکی اش، را در خارج کشور مثل داتا ، بانک سازمانهای جاسوسی که هر روز بزرگ و بزرگتر می‌شوند، با پوند و یورو پر کند، تا خدا بزرگ است. ممکن است/ در فردای ایران!! مثل مسعود بارزانی،عبدالله خان مهتدی هم صاحب پستی شود!!.

کسی که با رفقا و همسنگران دیروزش اینگونه برخورد می کند. نقشه  قتل دوستان خودش را می کشد. دستور کتک کاری و بی احترمی به زنان را صادر می کند و پول مردم زحمتکش را بالا می کشد، نمی تواند، صحبت از حقوق بشر و دمکراسی بکند. عبدالله مهتدی، بهتر است در "زرگوزیله" بماند و کارخانه تبدیل روغن سوخته به روغن معمولی اش را اداره کند. و به پول و اموالش  برسد.

" وب سایت سیاسی افشاگری کومله ۱۹۱۷"تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۰ | 10:31 | نویسنده : شوان |